ÖTV hesapla
ebwoto

2017 Mercedes Benz GLA Görüntüsü Ortaya Çıktı

Bu konuda 1 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Mercedes, çok yakın bir zamanda otomobil furanıda yeni aracı 2017 model Mercedes Menz GLA'nın tanıtımı gerçekleştirecek. Tanıtım henüz gerçekleştirilmeden ürünün görseli ortaya çıktı bile.

3168787142-2017-mercedes-benz-gla-resim-galerisi.jpg

2017 Mercedes-Benz GLA, önümüzdeki hafta Detroit otomobil fuarında tanıtılmadan önce bir fotoğrafla karşımıza çıktı. Farlar inceltilip, tamponlarda yan ızgaralar yerlerini sis lambalarına bırakırken, otomobilin burun kısmında yeni ön panjur görülüyor. Değişiklikler, otomobilin tasarımını, temelinde bulunan standart A-Serisi modeli ile daha uyumlu hale getiriyor. Son yayınlanan görselde fazla ayrıntı yok ancak önceki casus fotoğraflardan otomobilin sürüş yüksekliğinin artırıldığını, SUV tarzı sert bir duruşa sahip olduğunu biliyoruz. Görsel yeniliklerle birlikte, güncellenen GLA'da, ayrıca multimedya sisteminde Apple Carplay ve Android Auto entegrasyonu ve yeniden tasarlanan bir dokunmatik ekran bulunacak.

 

Şu an piyasada olan model benzinli 200, dizel 180d, dizel 200 d, dizel 220 d ve benzinli 250 versiyonlarında turboşarjlı dört silindirli motorlarla sunuluyor. Yeni GLA'nın da bu seçenekleri sunması ancak her motorun yakıt ekonomisinin iyileştirilmesi ve daha fazla güç sunması bekleniyor. Serinin en üzerinde yer alacak AMG GLA 45'te, 376 hp üreten turboşarjlı dört silindirli 2.0 litrelik motor yine yer alacak.

 

2017 GLA, önümüzdeki aylarda satışa çıkmadan önce 9 Ocak'ta Detroit'te tanıtılacak. Şu anda piyasada olan modelin fiyatı ülkemizde 174.300 TL'den başlıyor, yeni modelde fiyatlar bir miktar artacak.

2017-mercedes-benz-gladan-yeni-fotograf.jpg

tarihinde ebwoto tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap