ebwoto

İnfiniti QX50 Tanıtımı Resmen Gerçekleştirildi

Bu konuda 1 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

İnfiniti QX50 otomobilinin tanıtımı yapıldı. Aracın tanıtımı Kuzey Amerika Uluslararası Fuarı'nda gerçekleştirildi. Araç sahip olduğu özellikler ile fuarda dikkat çekmeyi başardı.

infinite.jpeg

INFINITI, dünyanın en fazla büyüyen otomobil segmenti olan SUV pazarında yeni bir modelini daha yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Detroit Otomobil Fuarı olarak da bilinen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarında sergilenen QX50 Concept ile orta boy SUV segmentinde yer alacak aracını gün ışığına çıkaran INFINITI, 2017 yılında bu aracı seri üretime dahil ediyor.

2016 yılında Beijing (Pekin) Otomobil Fuarı’nda ilk olarak gösterilen ve Avrupa prömiyeri ise Paris Otomobil Fuarı’nda yapılan INFINITI QX Sport Inspiration’ın devamı niteliğindeki QX50 Concept, markanın yeni “Güçlü Zarafet” tasarım anlayışını yansıtıyor. INFINITI’nin imzası niteliğindeki “yeni ay kesimli” C sütunları ve “insan bakışlı” farları QX50 Concept’te de varlığını sürdürüyor.

Olabildiğince öne doğru yerleşimli kabin tasarımı sayesinde geniş bir iç mekan sunan QX50 Concept, “Sürücü Odaklı-Yolcuları Düşünen” iç mekan felsefesiyle tüm konuklarının ihtiyaçlarını eşit şekilde karşılıyor.

tarihinde ebwoto tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap