ÖTV hesapla
ebwoto

Subaru'nun İddialı Yeni Otomobili Yenilendi

Bu konuda 1 ileti var

Subaru'nun iddialı otomobillerinden olan 2018 WRX STI'nin resmen yenilendiği bilgisine ulaşıldı. Araç teknik özellikleri, fonksiyonları ile son derece dikkat çekmekte.

subarı.jpeg

Subaru, en sevilen ve performanslı modelleri olan WRX ve WRX STI'ı ailesi tamamen yenilendi.

Subaru'nun performans modellerinden WRX ve WRX STI modellerinin iç ve dış tasarımları tamamen yenilendi. Motor özelliklerinde bir değişikliğin olmadığı modeller oldukça iddialı görünüyor. Subaru, daha önce Impreza modelinin spor versiyonları olarak tanıtılan Impreza WRXve Impreza WRX STI modellerinden Impreza ismini kaldırmaya karar verdi. İki modelin de yeniden tasarlanan ön tamponlarında daha büyük üst ve alt ızgaralara yer verilmiş. Dış görünümdeki vurgu yaratmak için eklenen port bagaj aparatlarının yanında, yeniden tasarlanan jantlar ileadaptif LED farlar dikkat çekiyor.

İç mekanda ise; her iki modelde malzeme kalitesi arttırılırken, yeni kapı açma kolları, bardak tutuculu arka kol dayaması göze çarpıyor. Opsiyon olarak sunulacak performans paketinde;kırmızı renkli fren kaliperleri, iyileştirilmiş Jurid marka fren balataları, Recaro marka 8 yönlü elektrikli koltuklar bulunacak. Subaru ayrıca içeriye gelen sesi azaltmak için kapılardaki ses izolasyonunu arttırmanın yanında kapılarda daha kalın camlar kullanmış.

Yeniden ayarlanmış süspansiyonlar, elektrik destekli direksiyon ve geçiş hisleri arttırılmış 6 ileri manuel şanzıman bu yeniliklerin arasında bulunuyor. WRX'te 2,0 lt'lik direkt enjeksiyonlu boxer motor 268 HP güç üretiyor. 6 ileri manuel şanzıman ve simetrik dört tekerlekten çekiş sistemi standart olarak sunuluyor. CVT otomatik şanzıman opsiyon listesinde. WRX STI, beklendiği gibiWRX'in performans olarak bir seviye daha ilerisinde yer alıyor. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap