ÖTV hesapla
ebwoto

Mercedez-Benz Case Hakkında Yeni Bilgiler !

Bu konuda 1 ileti var

Mercedes-Benz Case hususunda geliştirilen yeni bazı stratejiler mevcut ! Mercedes Benz ağ bağlantısı anlamında artık çok daha iyisini sunabilecek.

mercedes-benz-ve-smart-ces-2017de-gelecegi-sergiliyor.jpg

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2017'de, Mercedes ürünlerini ve konseptlerini "Connected", "Autonomous", "Shared & Service" ve "Electric Drive" olmak üzere dört stratejik kategoride sergiliyor. Concept EQ, Mercedes-Benz Vision Van ve Smart elektrikli sürüş CES'de tanıtılıyor. Şirket aynı zamanda otomobillerin akıllı ev yönetim sistemlerine bağlanabilmesi için yenilikçi çözümler, yapay zeka alanındaki yeni özellikler, refahı artıracak hizmetler ve daha pek çok şeyi fuarda sergiliyor. Mercedes-Benz, "İlham Sohbetleri"nde, ziyaretçilere CASE stratejisinin tüm yönleriyle ilgili uzmanlarla diyalog kurma fırsatı sunulacak. Önde gelen bir teknoloji savunucusu ve Mercedes-Benz marka elçisi olan Guy Kawasaki, bu sohbetlere fuar standında liderlik edecek. Sohbetler ayrıca Mercedes-Benz Facebook kanalıyla canlı olarak yayınlanacak.

 

Mercedes-Benz'in yeni kurumsal stratejisini özetleyen "CASE" ismi "Bağlı" (Connected), "Otonom" (Autonomous), "Paylaşım ve Servis" (Shared & Service) ve "Elektrikli Sürüş" (Electric Drive) sözcüklerinin baş harflerinden oluşuyor. Aynı zamanda, CASE önümüzdeki yıllarda hareketlilik kavramını kökten değiştirmeye yönelik dört eğilimi de açıklamış oluyor. Mercedes-Benz ve Smart bugün zaten bu alanlarda öncü bir rol oynuyorlar.

Daimler Yönetim Kurulu Üyesi ve Ar-Ge Yöneticisi Ola Källenius, "Bireysel hareketlilik, ekonomik ve sosyal gelişme için hayati önemi olan neredeyse eşi olmayan bir özellik ve bu alanda otomobilin keşfi ile karşılaştırılabilecek büyük değişiklikler ortaya çıkmaktadır. CASE, değişim sürecini şekillendirmede çok önemli bir rol oynayacağımızdan emin olmak için inovasyon gücümüzü bir araya getiriyor. Mercedes-Benz'in araçları, dijital çağda modern hareketlilik standartlarını belirlemeye devam edecek" diyor.

 

CASE - ağ oluşturma, otonom sürüş, esnek kullanım, elektrikli hareketlilik

Ağ bağlantısı alanında odak noktası müşterilere daha fazla konfor ve güvenlik sağlayan kişiselleştirilmiş hizmetler. Örneğin otopark ararken sürücüye yardımcı olmak bunlar arasında sayılabilir. Otonom sürüş alanında Mercedes-Benz zaten halihazırda çok sayıda kısmi otonom sürüş fonksiyonları sunmakta ve uzun yıllardır bu alanda öncülük ediyor. Firma otomobil paylaşımına uygun esnek taşıtlar üretme konusunda da öncü ve 2008 yılında Smart ile birlikte car2go otomobil paylaşım servisini kurud. Mercedes-Benz elektrikli sürüş konusunda bütüncül bir yaklaşım benimsiyor. Yeni firma stratejisi CASE kapsamında yeni EQ markası geleceğin elektrikli ulaşım teknolojilerini üretecek, şarj teknolojilerinden sürdürülebilir geridönüşüme pek çok alanda faaliyet gösterecek.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap