ebwoto

Jaguar E-Pace'in İlk Görüntüsüne Erişildi !

Bu konuda 1 ileti var

Jaguar E-Pace test sürüşü sırasında kameralara yakalandı ve ilk görüntüsüne ulaşıldı. Otomobilin görüntüsünü kamuflajlı olsada yinede şuradan inceleyip fikir yürütebilmeniz mümkün ; 

jaguar-e-pace-uretim-versiyonu-karoseriyle-goruntulendi.jpg

 

E-Pace adını alacağı düşünülen otomobil hala ağır kamuflajlı durumda ancak F-Pace tasarım özelliklerini daha küçük ve tıknaz bir forma uyarlayarak yeni crossover modelin kendi şeklini tahmin etmek mümkün. Arkaya doğru uzun bir omuz çizgisi arka aksın üzerinde yükseliyor ve arka kısımda şekli gizlemek için ekstra kamuflaj bulunsa da, oldukça eğimli arka cam Jaguar'ın küçük SUV için coupe stili bir arka kısım tasarladığı ipucunu veriyor. Audi Q3 ile rekabet edecek model daha önce de görüntülenmişti ama bu son gelen fotoğraflar -en azından şimdilik- bu zamana kadarki en iyi fikir veren fotoğraflar. Otomobil ilk kez geçen yılın başlarında görüntülenmiş, casus fotoğrafçılar modifiye edilmiş bir Range Rover Evoque otomobilin Gaydon, Warks'da bulunan JLR merkezinin çevresindeki yollarda test edildiğini fark etmişlerdi. Ardından modelin F-Pace benzeri kamuflajla görüntülendiği zamanlar da oldu.

 

Önceki görüntülemelerden birisi ve DVLA lisansı küçük SUV'nin test otomobillerinden birisinin 2.0 litre dizel - elektrikli hibrit olarak kayıtlı olduğunu ortaya koymuştu. Bu da JLR'nin alternatif güç aktarım mekanizmaları üzerinde çalıştığını gösteriyor. Benzin ya da dizel tabanlı hibrit teknolojisiyle CO2 emisyonu 100 g/km, yakıt tüketimi 3 l/100 km değerlerinin altına düşebilir.

 

Evoque ile olduğu gibi, küçük SUV'nin daha güçlü altı silindirli motorlardan yararlanması mümkün görünmüyor, bunun yerine dört silindirli motorlara odaklanılacak. E-Pace modelinin iki yıl içinde satışa çıkması ve fiyatının 28 bin pound civarında olması bekleniyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap