ÖTV hesapla
ebwoto

İ30 Fiyatı Ve Özellikleri

Bu konuda 1 ileti var

Hyundai İ30'un fiyatları ve özellikleri hakkında yeni bazı gelişmeler var. Hyundai Motor tarafından merakla beklenen yeni versiyonların teknik ayrıntıları paylaşıldı.

yeni-nesil-i30-fiyatlari-ve-ozellikleri.jpg

Yeni nesil i30, tüm donanım seviyelerinde Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi, Çarpışma Uyarı Sistemi, Şerit Koruma Asistanı, Otonom Acil Durum Freni ve Yokuş Kalkış Asistanı ile birlikte yüksek seviyede standart güvenlik ekipmanları sunuyor. Standart teknoloji ve bağlantı özellikleri, yeni i30'da donanım seviyesine bakılmaksızın DAB ve Bluetooth ile birlikte geliyor. 1.0 T-GDi 120 PS motor, 6 vites manuel şanzıman, 15 inç alaşım jantlar, LED gündüz sürüş ışıkları, DAB radyo, USB ve aux bağlantıları, direksiyon kontrolleri ile Bluetooth, elektrikli ön ve arka pencereler ve sürücü koltuğu yükseklik ayarı ile gelen i30 S modeli için fiyatlar 16 bin 995 pound'dan başlayacak.

120 PS 1.0 T-GDi motor, 6 vitesli manuel şanzıman, 16" alaşım jantlar, ön sis lambaları, 5 inç LCD dokunmatik ekranlı DAB radyo, arka park yardımı sistemi, arka görüş kamerası ve benzeri ekipmanlar dahil olmak üzere müşterilere ek özellikler sunan i30 SE ise 18 bin 695 pound fiyatla satılıyor. Bu model 1.6 CRDi 110 PS motor ile de tercih edilebiliyor.

 

i30 SE Nav donanım seviyesi, SE modelinin özelliklerinin üzerine 1.0 T-GDi 120PS motor, manuel şanzıman, 8" LCD dokunmatik ekran, ses tanıma özelliği, kablosuz telefon şarjı, Bluetooth, uydu navigasyon gibi teknoloji ve bağlantıya yönelik ek geliştirmeler ile 19 bin 645 pound fiyattan satın alınabiliyor. 1000 pound ilave ücretle bu modele ikili LED farlar, 17" alaşım jantlar ve iki bölgeli klima kontrolü içeren Görünürlük Paketi de eklenebiliyor.

 

SE Nav, 6 vites manuel şanzıman veya 7 hızlı DCT şanzıman ve yeni 1.4 T-GDi 140PS motora sahip ilk donanım seviyesi. Ek olarak 1.6 CRDi 110PS motor da (yine 6 vites manuel şanzıman veya 7 hızlı DCT şanzıman ile) tercih edilebiliyor.

Premium donanım seviyesinin fiyatı, 1.4 T-GDi 140 PS motor ve manuel şanzımanla 22 bin 195 pound'dan başlıyor. Donanım seviyesinin özellikleri arasında, yükseltilmiş Michelin lastikleri ile 17" alaşım jantlar, iki bölgeli iklim kontrolü, otomatik fonksiyonlu elektronik el freni, renkli camlar ve suni deri / kumaş koltuk döşemeleri ile ısıtmalı ön koltuklar bulunuyor. Sürücüler aynı zamanda elektrikli olarak ayarlanabilen koltuk, 4.2" ekranlı bir kontrol paneli gibi özellikler, ayrıca arka çapraz trafik uyarısı, ön ve arka park yardım sistemi ve kör nokta tespit sistemi de dahil olmak üzere sürüş yardım sistemlerinden yararlanabiliyor. Premium donanım seviyesinde, 7 vitiesli DCT şanzıman ve 1.4 T-GDi motor kombinasyonu veya 6 vitesli manuel şanzıman veya 7 hızlı DCT şanzıman ile 1.6 CRDi 110 PS motor kombinasyonu da mevcut.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap