ÖTV hesapla
ebwoto

Golf GTD ve GTE Otomobilleri Sipariş İçin Aktif !

Bu konuda 1 ileti var

Volkswagen Golf serisine ait iki yeni otomobil GTD ve GTE'nin siparişe açıldığı bilgisine ulaşıldı.  Sportif ve yakıt dostu yapısıyla dikkat çeken araç türlerine yoğun ilgi var.

yeni-golf-gte-ve-golf-gtd-siparise-acildi.jpg

Yeni Golf GTE ile birlikte Volkswagen, selefi gibi sürdürülebilirliği ve eğlenceli sürüşü mükemmel bir şekilde harmanlayan tak-çalıştır hibrit versiyonu güncelleyerek piyasaya sürüyor. Kompakt hibrit otomobilin sürüş sistemi 1.4 litre TSI 110 kW/150 PS benzinli motor ve 75 kW/102 PS elektrikli motor ile altı kademe çift debriyajlı şanzımandan oluşuyor. Toplam sürüş mesafesi 880 km olan Golf GTE, tamamen elektrikli modda 50 km gidebiliyor. Ön spoylerdeki kanatçıklar gibi çarpıcı tasarım unsurları karakteristik mavi renkte. Benzer şekilde standart olarak gelen GTE'nin yeni LED farları, bu verimli Volkswagen'in dinamik karakterinin altını çiziyor.

Golf GTD ve Golf Variant GTD ise mükemmel bir sportiflik, yakıt ekonomisi ve konforu birarada sunuyor; GTD Variant sağladığı ekstra genişlik ve konfor ile etkileyici. 135 kW / 184 PS TDI motor, GTD'yi 7.5 saniyede sıfırdan saatte 100 km hıza çıkartabiliyor (Golf Variant GTD için 7.9). Maksimum tork 380 Nm. Bununla birlikte, 4.4 l / 100 km'lik etkileyici yakıt tüketimi (Variant 4.7 l / 100 km) ile her iki model de çok verimli. Her iki GTD modelinin standart özellikleri arasında, LED arka lambalar, yeni Composition Colour multimedya sistemi, lüks spor koltuklar ve progresif direksiyon bulunuyor.

Buna ek olarak, daha fazla yeni özellik ekstra ücretle sipariş edilebiliyor. Örneğin yeni Discover Pro radyo, navigasyon ve çevrimiçi sistem, kompakt segmentinde ilk kez jest kontrolü ile çalıştırılabiliyor. Buna paralel olarak geniş kapsamlı çevrimiçi hizmetler ve uygulamalar da sunuluyor. Yeni Golf sürücü yardım sistemleri açısından da yükseltildi: Yaya Tespit (Ön Bölge Asistanı) fonksiyonu ile Şehiriçi Acil Fren, yeni Trafik Sıkışıklığı Asistanı (60 km/s hıza kadar kısmi otomatik sürüş) ve Acil Durum Asistanı gibi segmentte yeni özellikler otomobilin güvenlik ve konforunu önemli ölçüde geliştiriyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap