ebwoto

Ve Stelvio Siparişe Açılmış Durumda !

Bu konuda 1 ileti var

Alfa Romeo Stelvio otomobili hakkında bazı yeni bilgileri dün sizlere aktarmıştık. Bu kez de Stelvio'nun siparişe açıldığı haberini aldık.

alfa-romeo-stelvio-first-edition-siparise-acildi.jpg

Benzersiz ve seçkin bir stilde sunulan sportiflik ve zarafet. Şekillerin ve hacimlerin uyumlu birlikteliği, Alfa Romeo'nun mekanik ve mühendislikteki mükemmelliği ile birleşerek güçlü ve çok yönlü bir otomobil meydana getirdi. Bu tanım, geçtiğimiz Kasım ayında Los Angeles Uluslararası Otomobil Fuarı'nda yüksek performanslı Quadrifoglio versiyonu ile önizlemesi yapılan markanın ilk SUV'si Stelvio'nun ruhunu özetliyor. Süper sportif versiyonun çok beğenilmesi, Alfa Romeo'yu yeni modelin sürüş tatmini ve en üst düzey performans için tasarlanmış bir başka cesur yorumunu hazırlamaya yöneltti. İşte bu yeni otomobilin adı Stelvio First Edition. Serinin ilk özel versiyonu bugün Alfa Romeo bayilerinde siparişe açıldı. Stelvio First Edition modelini cazip tekliflerle erken siparil eden müşteriler segmentin kurallarını değiştirmeye odaklanmış bu çok özel modeli sürecek ilk kişiler olacak.

Alfa Romeo SUV, orta boy SUV'ler arasında heyecan verici sürüş deneyimleri ve en üst düzeyde konfor ve çok yönlülük sağlıyor. Stelvio adı, İtalya'daki en yüksek dağ geçidi ve onun üzerindeki yoldan geliyor. 75'ten fazla keskin virajı ile 20 kilometre uzunluğundaki bu yol, İtalya'da seyahat ve tatilin simgesi haline gelmiş. Ailesi ve arkadaşları ile şık bir stil içerisinde seyahatin tadını çıkartmak isteyenler için, sürüş memnuniyetinin, İtalyan stilinin ve çok yönlülüğün mükemmel birleşiminden kaynaklanan bu biricik tecrübeyi sağlayacak tek bir SUV var: Alfa Romeo Stelvio. Sadece performans ve yol tutuşundan öte, bu otomobil, gidilen destinasyon ne olursa olsun yolcuların seyahatten keyif almalarını ve bunu paylaşmalarını sağlamak için konforlu ve geniş bir alan sunuyor.

Seçkin bir stile ve geniş kapsamlı standart donanıma ek olarak, First Edition, 280 hp 2.0 litre turbo benzinli motor, 8 vitesli otomatik şanzıman ve Q4 dört tekerlekten çekiş ile cesur kişiliğini ortaya koyuyor. Yeni nesil motor her yol koşulunda en uzman sürücülere bile benzersiz sürüş keyfini garantileyen sportif bir deneyim vaad ediyor. Otomobil sadece 5.7 saniyede sıfırdan saatte 100 km hıza çıkabiliyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap