ÖTV hesapla
ebwoto

2019 Model Mercedes Kameralardan Kaçamadı

Bu konuda 1 ileti var

2019 model Mercedes GLA otomobili, casus fotoğrafçılar tarafından resmen görüntülendi. Otomobilin görüntülerine test sürüşü gerçekleştirildiği sırada ulaşıldı.

yeni-nesil-mercedes-gla-crossover-kameraya-yakalandi.jpg

Casus fotoğrafçılar, önümüzdeki yıllarda Mercedes'in SUV planlarının bir parçasını oluşturacak yeni nesil GLA'yı erken geliştirme aşamasında test esnasında görüntülediler. Geliştirme otomobili hala kamuflaj altında gizli ancak yeni nesil A-Serisinin önceki casus fotoğrafları ile karşılaştırıldığında, GLA test otomobilinin üretim kaportasını henüz giymediği anlaşılıyor. Bunun yerine, otomobil hatchback kardeşinin kaportası içinde. GLA'nın tasarımının son şekli yeni A-Serisi ile benzerlik gösterecek. Otomobilin temellerinin büyük kısmı aynı zamanda Mercedes'in MFA platformunun yeni sürümü de dahil olmak üzere hatchback ile aynı olacak. Yeni A-Serisi, hem önden çekişli hem de dört çekişli güç aktarım mekanizmaları ile uyumlu yeni MFA2 mimarisini kullanacak şekilde tasarlandı. Yeni platform ile A-Serisi gibi GLA'da da aks mesafesindeki artışla brilikte iç kabinin de genişlemesi bekleniyor..

 

Yeni GLA, A-Serisi ile aynı motor serisini alırsa, Mercedes'in 2.1 litre dizeli yeni geliştirilmiş ve daha verimli 2.0 litre motorla değiştirilebilir. Aynı şekilde, 2.0 litre dört silindirli turbo benzinli motor da gelebilir.

 

Yeni nesil GLA en küçük Mercedes SUV olmaya devam edecek ancak A-Serisi temalı crossover ile daha büyük GLC arasındaki boşluğu kapatacak şekilde tamamen yeni bir GLB modeli de seriye eklenecek. GLB'nin 2019'da piyasaya sürüleceği ve efsanevi G-Serisi'ni andıran stil özelliklerine sahip olacağı söyleniyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap