ÖTV hesapla
 • İkinci El Otomobil Fuarı

     (0 inceleme)

  Hadmin

  Şimdiye kadar hep sıfır araçlar, otomobiller için fuarlar açılır, hatta piyasaya henüz sürülmemiş otomobiller görücüye çıkardı. Otomotiv sektörü ikinci el otolarda var olan geniş Pazar payını dikkate alarak bu seferde “ikinci el araçlar için fuar” düzenlediler.
  Bugün kapılarını açan ve 20 Eylül'e kadar devam edecek organizasyonda pek çok otomobil markası alıcısını bekliyor. CNR Expo Yeşilköy'de 2'nci El Otomobil Satış Günleri'nde Türkiye'nin en pahalı aracı LaFerrari yoğun ilgi gördü.


  2. EL OTOMOBİLLER SATILIYOR

  2'nci El Otomobil Satış Günleri İstanbul Fuar Merkezi (CNR Expo) Yeşilköy'de 150 bin ziyaretçi hedefiyle başladı. Aralarında Ferrari, Porsche, BMW, Mercedes ve daha birçok markanın sergilendiği 2'nci El Otomobil Satış Günleri Autoshow'u aratmadı. DRD Derindere, Intercity, Renault İnanlar, Hyundai Erk'in de yer aldığı pek çok otomotiv firması, araçlarını sergilemenin yanı sıra ziyaretçilere, organizasyona özel kredili satışlar da yapacaklar.

  2-inci-el-otomobil.thumb.jpg.a4e4ad093b5

  ALAN 2.5 YIL SATAMAYACAK

  İstanbul Park Oto Pazarı'nın stantında sergilenen 3,1 milyon euroluk LaFerrari'ye ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Araçla ilgili bilgi veren İstanbul Park Oto Pazarı İş Geliştirme Yöneticisi Selçuk Nazik dünyada 499 tane LaFerrari olduğunu belirterek, "Bu araca sahip olmak isteyenin garajında en az 5 tane Ferrari'nin güncel modellerinden bulunması ve 2,5 yıl süresince de satılmayacağının taahhüdünü vermesi gerekiyor. Araç 0'dan 100 km hıza 3 saniye altında çıkıyor. Türkiye'deki en pahalı araç." diye konuştu.

  otomobil-fuari-cnr-expo.thumb.jpg.42d2cf

   PASSAT SATIŞI BEKLENİYOR

  BZM Motors'un 2012 Ferrari 458 Italy Speder'ı da bir başka beğeni toplayan araç oldu. BZM Motors Satın Alma Müdürü Ümit Yavuz sıfır araçların döviz kurlarına bağlı olarak zamlandığını ancak 2'nci el piyasasına herhangi bir zam uygulanmadığını hatırlatarak, "Zam yapmadığımız için piyasa çok hareketli. 60-278 bin TL aralığında otomobillerimiz var. Volkswagen Passat'tan umutluyum 102 bin TL fiyatı var. Sıfırında şu an 6 aydır insanlar sırada bekliyor. Organizasyonda Volkswagen Passat'ın iyi satılacağına inanıyorum." dedi.

  LİSTE FİYATINDA YÜZDE 10 İNDİRİM

  Intercity İstanbul Park'ın Satış Pazarlama Sorumlusu K. Buğra Yıldırım da stantlarında sergiledikleri Porshe GT3'e özellikle ünlü oyuncu ve sporcuların ilgi gösterdiğini, bugün stanta birçok ünlü ismi beklediklerini belirtti. İntercity İstanbul Park, organizasyona özel kampanya yaptı. Araçlarını liste fiyatlarından yüzde 10 indirimli satıyorlar.

  cnr-expo.thumb.jpg.03addf0e44af15ddc6949

  Lüks araçların yanı sıra her kesimden otomobil tutkunlarının bütçesine hitap eden araçlarda 2'nci El Otomobil Satış Günleri'nde alıcılarına bekliyor. Kurban Bayramı'nın da etkisiyle 2'nci El Otomobil Satış Günleri'nde otomobil satışlarının da iyi olması bekleniyor.

  ARABA ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY

  Otomobil almaya karar veren ziyaretçi ihtiyacı olabilecek bankacılık ve noter işlerini fuar alanında çözebiliyor. Otomobil almak isteyenler ihtiyaç duydukları krediyi de fuar alanında bulunan banka yetkililerinden temin edebilecekler. Yine alanda hazır bulunan noterden de alım-satım işlemlerini tamamlayabilecekler.

  20 Eylül'e kadar açık kalacak 2'nci El Otomobil Satış Günleri'nde ikinci el otonun yanında, ticari araçlar, karavan, oto aksesuarları, lastik, oto bakım şirketleri de yer alacak.

  tarihinde Hadmin tarafından düzenlendi
  Kullanıcı Geri Dönüşleri


 • Facebook Sayfamız

 • Kategoriler