ÖTV hesapla
 • Yeni Hyundai ix25

     (0 inceleme)

  Hadmin

  Hyundai yeni amiral gemisi Hyundai ix25 otomobil severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil piyasasında Crossover SUV lar çok tutulunca Hyundai de piyasanın nabzını iyi yoklayan bir firma olduğundan ix25 modelini Crossover severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Hyundai Creta isimli SUV modelin Avrupa pazarında ki ismi ix25 olarak anılacak.

  Hyundai ix 25 Özellikleri

  Fabrika verileri tam anlamıyla aracın teknik, mekanik, özelliklerini açıklamasada şimdilik aracın özelliklerine dair şu açıklamalar yapıldı.

  Motor Seçenekleri

  • 1.6 VTVT 123 ps benzinli
  • 1.6 lt Crdi 128 ps gücünde dizel
  • Otomatik Düz vites seçenekleri

  İx25 in ön konsola baktığımızda adeta bir ressamın fırçasından çıkan hassas dokunuşları görmek mümkün. Son derece mükemmel ve estetik hazırlanan ön konsol kendi sınıfındaki diğer otomobil markalarına göre çok daha profesyonel hazırlanmış.

  Hyundai-ic.thumb.jpg.ed6bbea75a9edaa6b99

  Hyundai ix 25 Fiyatı

  Üretici firma tarafından fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmamasına karşın, firmanın uygun bir fiyat politikası izleyerek sürümden kazanma taktiğini uygulayacağı söylenmekte.

  Hyundai ix 25 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

  İx25’in 2016 yılının mayıs haziran aylarında Türkiye’de satışa sunulacağı beklenmesine rağmen daha önce otomobil firmalarının yeni model araçlarının satış tarihlerinde yaptıkları revizyonu göz önüne aldığımızda, bu sürenin birkaç ay öne veya geriye çekilebileceğini söyleyebiliriz. 

   Ve Hyundai nin yeni modelinin otomobil fuarından ilk görüntüleri

  Aşık olanısı bu araca aşkınızı dahada bi pekiştirmek adına ix25 ait diğer görselleri paylaşıyoruz. Nasıl sizcede aşık olunası bir otomobil değilmi?

  hondayeni.thumb.jpg.08cd82c27df50888af28

  Yeni-Hyundaiyan.thumb.jpg.b3882176240abc

  hondayeni.thumb.jpg.f8f125cee370d8f6de06hyundai-yeni-mini-suv-creta.thumb.jpg.06

  tarihinde Hadmin tarafından düzenlendi
  Kullanıcı Geri Dönüşleri


 • Facebook Sayfamız

 • Kategoriler