ÖTV hesapla
 • Yeni Lada Granta Sport

     (0 inceleme)

  Hadmin

  Rus otomobil firmasının 2015 Yılı sonu, 2016 yılı başlarında Türkiye’de satışa sunacağını duyurduğu Lada Granta Sport, Granta Lift Back ve Granta Sedan modelleri arasından bizim en fazla beğendiğimiz model Granta Sport oldu. Rus firmasının otomobil piyasasına canlılık getirecek Granta serisinin tamamının da “ucuz fiyat politikası” izleyerek sürümden kazanacağı, bu sayede marka bilinirlik oranını artırıp dünya çapında bir marka olmayı hedeflediği otomobil çevreleri tarafından dillendiriliyor. Tüm Lada Granta serisinin incelemesinin ve ortalama yeni Lada Granta modellerinin fiyatlarını şu konu başlığı altında daha önce değinmiştik. http://otonok.com/haber/otomobil/lada-granta-r3/

  Bu makalemizde ise sadece Lada Granta Sport modelinin fiyatı, özellikleri ve teknik donanıma mercek tutarak detaylı bir yorum inceleme yazısı yazmaya karar verdik.

  Lada Granta Sport Özellikleri

  • Güçlendirilmiş Gövde
  • Çocuk Koltuğu Bağlantı Sistemi ISOFİX
  • Çocuklarınızın Güvenliği İçin Arka Kapı Çocuk Kilidi
  • Kazalara Karşı Güçlendirilmiş Kapı Gövdesi
  • Gündüz Yolda Fark Edilmenizi Kolaylaştıran Gündüz Farları
  • Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
  • Fren Anti-lock fren (ABS + BAS) yardımcısı,Çekiş kontrol sistemi (TCS),Elektronik Denge Kontrolü (ESC)

  Teknik Bilgiler

   teknik.thumb.png.0637ff2938c5b5fcfce1917

  Lada Granta Sport Genel Bakış ve Değerlendirme

  Adından da anlaşılacağı gibi Lada Granta serisi içerisinde sport modeli için hedef kitle olarak gençleri almış ve özellikle iç donanım ve tasarımda sportif bir görünüme ağırlık vermiş. Spor koltuklar, spor direksiyon ve spor donanım vites kolu ile iç donanıma sportif bir hava katmaya çalışmışlar. Özellikle ön konsolda bulunandijital ekranın konsola konumlandırılması araca ferah ve sportif bir görünüm kazandırmış.

  grantasportonkonsol.thumb.jpg.7312f2944a

  Piyasada Tutulacak mı?

  Henüz Türkiye’de satışa sunulmamasına rağmen özellikle Türkiye satış fiyatının çok düşük olacağı ve 25-30 bin tl ye satılacağı söylentileri üzerinde ilginçtir sahibinden.com sitesinde lada granta sport 25 bin tl şeklinde yüzbinlerce arama yapıldığı bildiriliyor. Piyasanın nabzını yoklamak ve bir istatistiki veri olarak bunları göz önüne aldığımız da aracın piyasada şimdiden alıcı bulduğunu ve tutulacak bir model olabileceğini söyleyebiliriz.

  Bu söyledikleriniz granta sport yorumlarınız iyi güzelde ben gözümle görmeden inanmam diyorsanız işte size fırsat. Lada Granta Sport videosunu izleyerek görsel olarak zihninizde granta sporta dair soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

  Lada Granta Sport Video

  Granta Sport Resimleri

  1yan.thumb.jpg.6141d4c70798751b39c5483f92arka.thumb.jpg.b778560a57bb113a40358f243on.thumb.jpg.fecd36ba76488d57e42fd2ea2b4koltuk.thumb.jpg.8d234895059ed35207a3405lada.thumb.jpg.e91e45868e812be95205c56e

  Ben videoda izlemekle resimlere bakmakla yetinmem aracı kendi gözlerimle görüp, dokunmam kokusunu ve marş sesini duymam isterim derseniz de birkaç ay daha sabretmeniz gerekmekte. Lada Granta serisine dair yeni haberlere dair otonok.com sitemizi takipte kalın.

   

  tarihinde Hadmin tarafından düzenlendi
  Kullanıcı Geri Dönüşleri


 • Facebook Sayfamız

 • Kategoriler